Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çelikhan Hotel & Spa  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Çelikhan Hotel & Spa
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Niğde’nin en kaliteli konaklama yerleri arasında öncülüğünü koruyan Çelikhan Otel& SPA aracılığı ile sizlerde kusursuz tatil platformunu ön plana çıkararak harikalar yaratabilirsiniz. Profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerleri müşterileri ile paylaşan Çelikhan Otel & SPA memnuniyet derecesini yükseltmek adına sahip olduğu vizyonunu her geçen gün  geliştirmektedir.

Birinci sınıf kaliteye sahip konaklama planlaması aracılığı ile kusursuzluğu yakalayan Çelikhan Otel & SPA aynı zamanda müşteri beklentilerini karşılayarak farklılık yaratmaktadır. Çiftehan merkezinde bulunan Çelikhan Otel & SPA konfor ve güvenlik kavramlarını ön plana çıkararak ayrıcalıklı hizmet anlayışından faydalanmanıza olanak tanır. Sizler de seyahat rotanızı marjinal bir form haline getirerek tatil planlamanızı farklılaştırabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

termal otel.  3.0

Sibel Irmak B.
Geçen yıl ailemle birlikte termalinden dolayı Çelikhan Otel’de 1 hafta kaldık. Civardaki oteller arasında öne çıkanlardan biri olduğunu oranın halkı arasında birkaç kişiden duydum. Fiyat olarak da normal seviyede. Temiz ve kalınabilir bir otel. Tek sorun ısınmada bazı aksaklıkların olması. Yemekleri de biraz daha üste çekilebilir. Personel ve temizlik gibi konularda hiçbir sorun yaşamadık. Ayrıca Niğde’de içki servis bulunan nadir termal otellerden biri. Bu alkol kullanmayanlar için bir dezavantaj, kullananlar için avantaj olarak nitelendirilebilir. Ama belirtmekte fayda gördüm. Tercih edeceklere iyi konaklamalar dilerim.
Sibel Irmak B.26/06/2016 23:19:32

fiyat konusunda uçmuşssunuz  3.0

Cumaali E
Otel genel olarak temiz ve şeffaf ama konumuna ve hizmete göre fiyat çok yüksek.Bir de zaten Niğde'nin potansiyeli belli bence siz fiyat konusunda uçmuşssunuz.Bu fiyatlara kimse kalmaz zaten o yüzden boş kalıyorsunuz.Bu konuda biraz düzenleme yaparsanız potansiyeliniz artar.Çoğu tatil köyünde bulunan otellerin bile fiyatları sizden daha düşük.
Cumaali E23/03/2016 15:02:50