Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ceylan Bungalow  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Ceylan Bungalow
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 200,00 ₺

Ailenizle iç içe hayalinizdeki tatili gerçekleştirirken, keyifli zamanlar geçirmek istediğiniz her an Kemer Çıralı’da siz değerli konuklarını kapılarını aralayan Ceylan Bungalow, odalarındaki konfor ve rahatlığıyla sizlere daha fazla hizmet sunmaya devam ediyor. Doğal bungalowlardan yapılmış olan tesis, Akdeniz havasının en iyi şekilde solunabildiği mekanda sizlere hizmet sunuyor. Dilediğiniz her zaman imkanlarından yararlanabileceğiniz Ceylan Bungalow’da kahvaltılarda zengin çeşit, öğlen ve akşam yemeklerinde Akdeniz yöresine ait lezzetleri damağınızla buluşturuyor. 
Beklediğinizden daha fazla hizmet, rahatlık adına en iyi seçenek ve daha fazlasıyla dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz Ceylan Bungalow, plaja yakın bir mesafede sizleri bekliyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Huzurlu ve temiz bir tatil..  5.0

Müge Yiyit
Çok temiz ve ferah bir yer..Portakal ağaçları arasında dağ manzarali denize çok yakın kahvaltısı mükemmel bunlar tercih sebebim ve iyi ki.. dediğim, aklımda ve anilarimda güzel hatirladigim yerin çalışanlarına ve Şaban Bey'e çok teşekkür ediyorum..
Müge Yiyit12/08/2015 19:08:27