Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

City Balıktaşı Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

City Balıktaşı Hotel
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 108,00 ₺

Karadeniz gezilerinizde, yolunuzun Ordu’ya düştüğü zamanlarda merkezi gezileriniz için en iyi konumda olan City Balıktaşı Hotel, kent merkezinden sizleri konuk ediyor. Oda hizmetleriyle beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunan otel hizmetleri, odalarında banyo, tuvalet, LCD televizyon ve ücretsiz internet hizmetlerini emrinize sunuyor. Ulaşım açısından kent merkezinde olduğu için vasıta bulma sıkıntısı yaşamayacağınız City Balıktaşı Hotel ile dinlenmenin keyfine varacaksınız.


Aradığınızdan daha kaliteli hizmet seçenekleri, modern yapılanması ve diğer özellikleriyle yol yorgunluğunu üzerinizden atmanız için en iyi mekânlardan biridir. City Balıktaşı Hotel, kahvaltı menüsünde, yöresel lezzetleri sunmakla birlikte, öğlen ve akşam yemeklerinde de Karadeniz Türk mutfağı lezzetlerini tatmanızı sağlıyor. Samsun havaalanına 130, Trabzon havaalanına 190 km. uzaklıkta yer alan oteli siz de çok beğeneceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yolum buralara düşerse tercihimi bu sefer başka otellerden yana kullanacağım.  2.0

Dila V
Gezi amaçlı gidilirse bir kaç günlük zamanda kalabilirsiniz.Ama uzun süreli tatiller için tavsiye etmiyorum.Çok bakımlı ve hizmetli değil.Yemekleri benim çok midemi bulandırdı.Konum olarak etrafında hiç bir şey yok canımız sıkıldı ben ve çocuklarımın.Yolum buralara düşerse tercihimi bu sefer başka otellerden yana kullanacağım.
Dila V24/03/2016 14:02:50

Genel olarak memnun kalmadık tercih sizin.  1.0

Arife D
Odalar çok kötü değil ama kullanım açısından vasat durumda.Banyoda kullanılan şampuan ve jel gibi temizlik ürünleri çok kalitesiz kesilikle yanınızda götürün yoksa duş alamazsınız.Odalarda ki internet hizmeti sinyalle düşük hatta yok desem daha iyi olur.Kalorifer var ama çalışmıyor ısıtma için klima çalıştırmanız gerekiyor tabi oda doğru çalışırsa.Genel olarak memnun kalmadık tercih sizin.
Arife D24/03/2016 13:59:07