Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Coastlight Otel Kuşadası  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Coastlight Otel Kuşadası
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Şehrin sıkıntıları, kalabalık ortamı ve stresli yaşantısı bir yerden sonra artık sıkıcı gelmeye başlar. Bu nedenle tatil yapma gereksinimi de kaçınılmaz olur. Kuşadası’na 2 Km. mesafede yer alan Coastlight Otel              Aradığınızdan daha fazlası, hayal ettiğinizden daha iyisi ve ayrıcalıklı konaklama hizmetlerinde daha fazlasının sunulduğu Coastlight Otel Kuşadası, Dalaman Havaalanına 145 KM. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Beklemezdim açıkçası.   1.0

Ersan D
Resimlere bakınca can alıcı ama neden gelince durum değişiyor anlamıyorum. Bu kadar güzel bir konuma sahip yer böyle olmamalı. Misafirim vardı ve rezil oldum doğrusu. Hizmet konusunda olsun temizlik konusunda olsun rezalet. Bir daha kapınızın önünden geçmem. Beklemezdim açıkçası.
Ersan D11/06/2016 10:24:09

daha iyi olmalıydı.  2.0

Ilgın R.
Yurt dışında balayı planımız son anda rafa kalkınca yurt içi bir yer aramak zorunda kaldık. Ama sezon dolayısı ile boş yer bulmakta büyük sıkıntı yaşadık. Nihayetinde Coastlight Otel’de yer bulabildik neyse ki. Çok da parlak bir balayı olmadı bizim için. Çünkü otel vasattan bir adım öte. Havuzu ve odaları temizlik bakımından yeterli ama denizini hiç beğenmedim doğrusu. Yemek ve kahvaltıları da yeterliydi denebilir. Belki ben beklentimi yüksek tuttuğum için hayal kırıklığı yaşadım, bilemiyorum. Ama Kuşadası gibi dünyanın her yerinden turist çeken bir yerde daha farklı bir otel beklerdim. Bu nedenle bu yaz Antalya’yı tercih edeceğiz.
Ilgın R.22/03/2016 23:51:32