Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çorum Büyük Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Çorum Büyük Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Konaklama ihtiyacınız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Çorum Büyük Otel birinci sınıf kaliteye sahip hizmet anlayışı aracılığı ile memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına kaynaklık etmektedir. Gelişen teknoloji ile beraberinde farklılaşmayı hedef alan Çorum Büyük Otel huzur ve rahatlığı siz değerli müşterilerimizin ayağına sermektedir.

Otelimizde toplamda 64 adet lüks oda bulunmaktadır. En iyi hizmeti vermek adına profesyonel ekipmanlar aracılığı ile çalışan otelimiz farklı aktiviteler aracılığı ile marjinal bir formun elde edilmesine kaynaklık etmektedir. Çorum Büyük Otel’de kuru temizleme, oto yıkama, otopark ve çamaşırhane yer almaktadır. Dikkat, güler yüz ve titizlik adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Çorum Büyük Otel aracılığı ile sizler de birinci sınıf kaliteye sahip konaklama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sıra bekleme yok  3.0

Nergis Simon
Çamaşırhane de sıra bekleme gibi bir durum yok her dakika hizmete açık vaziyette iş yapıyorlar. Aslında çamaşırlar için bence bir de ütü odası olmalı. Ama yine de hizmeti ideal otellerden biri.
Nergis Simon22/03/2016 16:37:09