Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Delice Butik Otel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Delice Butik Otel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Muğla’nın en güzel tatil beldesi Marmaris’in Selimiye Köyü’nde hizmet kalitesiyle ön plana çıkan Delice Butik Otel, bir aile işletmesi olup aile sıcaklığında hizmet veren bir tesistir. Yeşillik cennetinde bulunan manzarası tam bir doğa harikası olan tesis, renk, renk çiçekleri bulunan bir bahçesi ve yanında havuzu mevcuttur. Şehir stresinden ve sesten bunalan kişilerin gelip kafa dinleyebileceği en güzel mekanlardan biridir. Buradan daha iyisini bulmak çok zordur. Her türlü hizmeti veren otel gelen misafirlerini gerçek aile sıcaklığı ile ağırlamaktadır.

Sessizliği ve sadeliği ile rahatlığın son nokta olduğu bu mekanın odaları da çok temiz ve geniştir. Bir ailenin rahatlıkla kalabileceği otantik manzarası ve güzelliği olan otel, sınırsız internet, klima, tv ve sıcak banyo odaları gibi hizmetleri de içinde barındırmaktadır. Yemekleri ev usulü olup lezzetinden geçemeyeceksiniz.

Havuz yanında bulunan şezlonglara uzanarak hem güneşin hem doğanın tadını çıkarın. Soğuk içecek alarak günün bütün yorgunluğunu havuz başında atarak rahatlayın. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...