Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Didim Golden Beach Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Didim Golden Beach Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 35,00 ₺

Aradığınız gibi bir tatile sahip olmak, sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmek ve tüm olanakların bir arada bulunduğu bir mekanda konaklayarak daha güzel zaman geçirmek istediğinizde sizlere en iyi seçenekleri sunan Didim Golden Beach Hotel ayrıcalıklarını değerlendirebilirsiniz. Didim’de Altınkum plajına 100 metre mesafede yer alan konumuyla beklediğinizin en güzeline sahip olma kolaylıklarını sizlere sunan Golden Beach, hayal ettiğinizden çok daha fazlasına sahip olmanız adına en iyi imkanlarla donatılmıştır. İç ve dış konfor ve tasarımıyla sizleri de büyüleyecek otel ile tatil günlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yaz aylarında ki ilk adresim  3.0

Önder K
3 nisan 2014 tarihinde geldiğim tesislerden birisiydi burası. Daha önceden burada hiç konaklamamıştım ve otel hakkında herhangi bir fikrim yoktu. Öncelikle konum itibari ile başarılı bir tesis olduğunu söylemek istiyorum, bence denemeye değer. Ayrıca konumu da oldukça ideal bir yer bence. Burası artık yaz aylarında ki ilk adresim olacak, gerçekten çok keyif verici, iyi ki gelmişim dediğim tesislerin başında geliyor burası.
Önder K30/05/2016 11:05:08

denize yakın harika bir aile oteli  5.0

Cem Deniz
otel konum olarak çok güzel denize çok yakın yeşillikler içinde gürültü yok yemekler harika çalışanlar ve işletmeciler çok samimi güvenilir.
Cem Deniz01/09/2015 09:21:12