Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dies Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Dies Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 106,00 ₺

Doğu Anadolu’nun incisi Diyarbakır’da hayata açılan pencereniz Dies Hotel. Diyarbakır’ın en gözde mekanı Aliemiri’de bulunan Dies Hotel, kurulduğu günden bu güne kalite anlayışını hiç değiştirmedi. Kendini gün geçtikçe daha iyiye taşıyan Dies Hotel, sizlere yılın her ayı hizmet vermektedir. Hem kişisel hem iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz rahatlığı sunan otelimizin odaları son derece modern ve rahattır. Halı döşeli zeminler kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Şehir manzaralı otelimizde suit ve standart oda seçenekleri mevcuttur. Turistik mekanlara yakınlığı da otelimizi tercih etmenizin bir diğer sebebidir.

Ücretsiz otopark hizmeti sağlayan otelimizde 24 saat hizmetinizde resepsiyon bulunmaktadır. tüm odalarda LCD ekran TV, özel banyo ve wc, duş ve tüm banyo hizmetleri otel tarafından sağlanmaktadır. Keyifli ve huzurlu bir konaklama için tercihiniz bizden yana olsun. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daimi müşteri  5.0

Eysan Ö.
Kişisel seyahatlerimde tercih ediyorum. Halı döşemeleri sayesinde odam olduğundan daha sıcaktı. Her gidişimde aynı odada kalmayı tercih ediyorum. Bu fırsatı sağlayan personeline de gerçekten yürekten teşekkür ediyorum. Daimi müşterileri olmaya devam edeceğim.
Eysan Ö.25/03/2016 20:40:52