Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dinler Resort Nevşehir  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Dinler Resort Nevşehir
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 82,00 ₺

İşi ehline bırakmak her zaman kaliteli bir seçim yaptığınız anlamına gelir. 2006 ‘dan bu yana tüm gücümüzle bir otel olmaktan çok daha fazlasını yapmaya çalıştık. 4 yıldızlı otelimiz 5 yıldızı hak eden niteliklere sahip ve tüm donanımı ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Estetik ve lüks’ün bir arada olduğu dekoratif oda ve otel geneli yaşam alanımızda, amacımız sizlere farklı olan tüm olanakları standartların yanına ekleyerek verebilmek. Yani tüm beklentilerinizin yanına bir de sürpriz hizmetlerimizi de ekleyebilirsiniz. Her şeyden bir fazlası için Dinler Resort Nevşehir de sizleri bekliyoruz.
 Dinler Resort Nevşehir ayrıcalıkları içinde 18 saat oda servisi, sabahları da gece gibi uyuyabilmeniz için ışık geçirmeyen perde, güvenliğinizi en kaliteli bir seviyeye getirmek için çift kilitli ve zincirli kapılar, açık araç parkı, açık yüzme havuzu ve daha birçok olanak bulunmaktadır. Siz de bu ayrıcalıklı konuklarımızdan olun ve hemen fırsat fiyatlarını yakalayın. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

1 haftalık eşimle güzel bir tatil yaşadık.  5.0

Yasin Meryem
Konum olarak iyi aynı zamanda günlük temizlik yapılıyor ve yüzeysel değil çarşaflara kadar her şey değişiyor. Gelen müşterilere paralarını alıp sırt çevirmeyen personel var burada. Her konuda özellikle yemek ve temizlik konusunda daha iyisini görmedim. 1 haftalık eşimle güzel bir tatil yaşadık.
Yasin Meryem07/06/2016 06:41:23

memnun kaldığımız güzel bir tatildi  4.0

Esma G.
Ürgüp tatilimize ev sahipliği yapan bu otelde biz inanılmaz rahat ettik. Buranın hizmet kalitesi çok yüksekti. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu otelin ilgi alakası da tam yerinde. Bizi ne sıktılar ne de ihtiyacımız olduğunda sıkıntı yaşattılar. Hem çalışanlar oldukça da güler yüzlüydü. Bize çevre ile ilgili her şeyi onlardan öğrendik. Öyle çok gezecek yer var ki ve çok özel yerler bence. Dört gün kalabildik biz buralarda ama doyamadım ben, on dört gün daha kalsak yine doyamazdım. Her yeri inceleyerek gezemedik malum süremiz kısaydı. Ama çok eğlendik balon gezisi muhteşemdi resmen. Yukardan çok daha güzeldi Kapadokya.
Esma G.16/03/2016 20:04:13