Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dolphin Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Dolphin Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Mükemmel bir konaklama hizmeti arayanlardan iseniz siz değerli konuklarını Samsun Atakum’da misafir eden Dolphin Otel tam aradığınız gibi. Modern tesisin hizmetlerinin kaliteli olması, müşteri memnuniyetine önem veren çalışmaları sunması, sizi de kendine hayran bırakmaya yetecek. Oda hizmetlerinde en iyi hizmetleri sunan Dolphin Otel, banyo, wc, LCD televizyon, ücretsiz Wi-Fi servisi ile sizleri ağırlamaya devam ediyor. Karadeniz’e 25 metre mesafede bulunan otelde ücretsiz otopark hizmeti de sunulmaktadır. Kahvaltı hizmetlerini odanızda alabileceğiniz otelde, araç kiralama ve otelin ücretsiz bisikletlerinden yararlanma imkanlarını da değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli konaklama arayanlar için Samsun Atakum’da hizmet veren Dolphin Otel, Samsun Çarşamba Havalimanına 40 km. uzaklıkta yer alıyor. Sizi de misafirimiz olmaya bekliyoruz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

arkadaş ziyareti.  3.0

Sedef A.
Okuldan bir arkadaşımızı ziyaret etmek için Ankara’dan 5 kişilik bir grup olarak yola çıktık. Samsun’da Dolphin Otel’i internetten bulduk. Benim için yeterli bir oteldi. Araba kiralama konusunda da yardımcı oldular. Böylece hem ziyaret hem tatil havasında geçti vaktimiz. Oteldeki personel ilgili ve anlayışlı. Odamız da bildiğiniz otel odasıydı. Gitmek isterseniz kalabileceğiniz düzeyde bir otel. Temiz ve düzenli. Ama abartılı bir hizmet aramayın.
Sedef A.25/03/2016 12:45:49