Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dolunay Otel Fatsa  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Dolunay Otel Fatsa
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 130,00 ₺

Karadeniz’in güzel yerleri arasından bir yer de Fatsa’dır. Ordu iline bağlı olan Dolunay Otel Fatsa, yaz aylarında denizin keyfini çıkartma imkanını da sizlere sunuyor.


Dolunay Otel Fatsa, 300 kişilik kapalı, 200 kişilik açık hava restoranıyla Karadeniz lezzetlerini tatmanıza da imkan sunuyor. Samsun havaalanına 90, şehir merkezine sadece 3 km. uzaklıkta olan Dolunay Otel Fatsa ile keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sizler bırakmalısınız..  1.0

İlyas F
em yeri açısından hem de ulaşımın kolaylığı açısından çok rahattı. Etrafında su olması harika bir durumdu ama gel gel gelim çalışanların vermiş oldukları hizmet kalitesine. Tek kelimeyle siz bırakın her şey sıfır sizde. Bari yapmayında bu işi hakkıyla yapacak biri gelsin ve konumunda cazibesini kullanarak güzel bir işletme yapsın burayı.
İlyas F22/06/2016 10:03:43

Hizmet sıfır  1.0

Akif B
Manzarası dışında anlatılacak hiç bir güzel yanı yok.Odalar temiz değil banyo wc aynı şekil.Tek artı manzara.Ama tercih hakkım yoktu benim.Sağolsun benim şirket ayarlamış rezil ettiler beni.Daha da gelmem buraya.Arkadaş elle tutulur bir hizmetinizi görsem dişimi kıracağım ya.Yok yok yok.
Akif B24/03/2016 14:44:15