Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Doruk Otel Ilgaz  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Doruk Otel Ilgaz
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Konum olarak Ilgaz Doruk Mevkiinde bulunan Doruk Otel Ilgaz Çankırı-Kastamonu yolu üzerinde karayoluna 700metre mesafede, milli park sınırları içerisinde bulunmaktadır. Eğer birkaç günde olsa doyasıya bir kış yaşamak isterseniz şehrin, işlerinizin stresini üzerinizden atmak için size bir fırsat. Doğayla iç içe, güler yüzlü bir personelle kendinizi evinizde hissedeceğiniz huzur dolu bir otel.

Kışın en muhteşem kayak keyfini size sunacak olan Doruk Otel Ilgaz kayak sonrası acıktığınızda harika yemekleriyle size bildiğiniz tüm lezzetleri unutturup damak tadınıza yeni bir farklılık getirecektir. Ilgaz'a 24 km, Kastamonu'ya 66 km, Çankırı'ya 65 km, Ankara Esenboğa Havalimanı'na 180 km mesafede olan Doruk Otel Ilgaz tüm güler yüzlü personeli ve samimiyetiyle sizi eşsiz bir tatil için beklemektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir kaç yılı daha var  3.0

Giray A.
Otel odaları ve otelin içi gayet sıcak ama otelin acil olarak kendisini yenilemesi gerekiyor. Odaları eskimiş, banyolar kötü durum da otel sahibin den aldığımız bilgi doğrultusun da yeni devir aldım dedi. Ama odaların temiz olmamasının bahanesi değil diye düşünüyorum. Zaman için de iyi bir yer olacağı kesin gibi ben ortaderecede memnun kaldım.
Giray A.24/03/2016 22:39:35