Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Edi's Premier Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Edi's Premier Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 160,00 ₺

Aile sıcaklığında bir tatil yapmak ve ülkenin önde gelen şehirlerinden birini yerinde keşfetmek istiyorsanız sizleri Edi’s Premier Otel e bekliyoruz. Şehrin yeni merkezinde konumlanan bu eşsiz tesisin modern ve zarif mimarisi tüm detaylarında kendini hissettiriyor. Samimiyeti ve teknolojiyi harmanlamayı iyi başaran tesisin Premier grubun bir girişimi sonucu 2012 yılında ilk konuklarını ağırlaya başladığını söyleyebiliriz. 
Edi’s Premier Otel fuar bölgesine yakınlığı ile de büyük avantaj sağlıyor. Bu bölgede yer alan tesis sayısının az olması sonucu hayata geçirilen tesisin ultra modern odalarında Lcd tv, kablolu yayın, günlük gazete, mini bar, saç kurutma makinesi standart olarak sunulurken günün her saati hizmet veren oda servisinden de yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlk izlenim bende güzel izler bıraktı.  4.0

Murat Genç
5 yaşındaki oğlumuz ve 2 yaşındaki kızımız ile 2 gün kalmak için rezervasyon yaptırdık ve otele girmeden ücreti ödedik. Konumuna ve personelin ilgisi çok güzeldi. Zaten otele dışardan bakınca hayran kalmamak elde değil. İlk izlenim bende güzel izler bıraktı. Teşekkür ederim.
Murat Genç10/06/2016 12:17:38

Dayımla 3 gün büyük eğlence  5.0

Ertan Y.
Yurt dışındandayım gelmişti. Dayım benden 11 yaş büyük olduğu için iyi anlaşıyoruz. Evde otururken sıkıldım dedi, bende ne yapalım dedim dayı falan derken otel fikri kafamız da canlandı. Kesinlikle eğlenebileceğimiz bir tek otel vardı. Premier otel bizim için en uygunuydu. Daha önce de gitmiştim. Lüks odaları ve kaliteli hizmetleri ve muazzam restoranıyla harika bir yeni modern otellerden. Dayımla tam 3 gün boyunca konakladık dilediğimizce yedik, içtik, eğlendik. Sizin de canınız sıkılıyorsa uygun fiyata eğlencenin adresi olarak gösterebilirim. Dayımın tekrar dönmesini sabırsızlık la bekliyorum.
Ertan Y.21/03/2016 18:02:48