Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Efem Tatil Köyü  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

berbat  1.0

Ayşe Ustabaş
Geçen hafta 4 günlük bir tatil yapmış olarak yorumlarım hiçte olumlu değil ne yazık ki...otelin baştan sona yenilenmesi gerekiyor. sahibi sanırım sadece paraya önem veriyor memnuniye de değil.Yemekleri ahçıları sayesinde kısıtlı imkanlarla yapılmıs olmasına rağmen lezzetliydi. Odalar çok eski ve bakımsız. Duş başlığı bozuktu,odamız söylemıze rağmen temizlenmedi havlu istedik bırakılmayınca gidip kendimiz aldık....istanbula dönem için otobüsümüze yetişmek üzere taksi çağırttık fakat resepsıyondakı arkadaslar işini berbat yaptığı için taksiyi çağırmamıslar kendi imkanımızla taksi çağırmasak otobusumuzu de kaçırırdık.Bir de söylendiler haksız oldukları halde......Bedava bir tatil için çağırsalar bir daha yine asla gitmem... Az bütçeyle rezalet bır tatıl yapmak ısteyenler için değerlendirilebilecek tek otel.....her çeşit böceği mevcut balkonda oturma şansınız bile yok tek kelimeyle hayal kırıklıgıydı internete koyulan resimler nerde gerçeği nerde................
Ayşe Ustabaş19/07/2021 14:42:20

Güzel yer  3.0

İrem K
2 kız kardeşim ile beraber bu tesiste 10 gün boyunca konakladık. Otele gelmeden önce tesis hakkında pek bir fikrimiz yoktu. Şans eseri bulduğum tesislerdenbiri burası. Hizmet anlayışından çok memnun kaldığımı söyleyebilirim, sağolsunlar bize her konuda yardımcı oldular. Burası gerçekten çok güzel bir yer, hiç bu kadar memnun kalacağım aklıma bile gelmezdi. Ayrıca fiyat aralığından da çok memnun kaldım, oldukça uygundu. Bir ay sonra tekrardan gelmeyi planlıyorum.
İrem K17/06/2016 20:22:21

Tatil Köyü Lideri  5.0

Efsal T
Efem Tatil Köyü'ne çok eskiden uğradım.O zamanlar bu kadar güzel değildi ama yinede harika bir tatil geçirdim.Gerekse elemanları olsun gerekse manzara.Hepsi birbirinden iyi idi. Tamamen sıcak aile ortamıyla karşılaştım.Teşekkür ederim Efem Tatil Köyü.Yolum düşerse tekrardan uğrayacağım.Emeğinize sağlık.
Efsal T15/03/2016 12:35:56