Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Efes Otel Rize  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Efes Otel Rize
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Şehirlerarası yolculuğunuzun Rize turlarında konaklama hizmetlerinde beklediğiniz gibi bir hizmet alabileceğiniz Rize merkezde konuklarını ağırlayan Efes Otel Rize, oda hizmetleriyle uygun fiyata konaklama imkanlarını müşterilerine sunuyor. 52 kişilik kapasitesi olan otel, 12 Adet tek kişilik oda, 9 Adet çift kişilik oda, 3 Adet üç Kişilik oda ile toplam 24 Odaları ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Trabzon hava alanına yakın olması, Rize’nin merkezinde olması, işlerinizi halletmenizde kolaylık olacaktır. Yolculuğunuzun durağı Rize olduğunda, hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Efes Otel

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey çok güzel  3.0

Cihan K
Tesis ideal bir konuma sahip, tam merkezde olması güzel. Eğer kısa süreli kalmayı düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz derim. Otelin çevresinde ki restoranları denemenizde fayda var hepsi birbirinden kaliteliydi. Kahvaltıyı da tesiste yapmanızı öneririm, çok beğendim. Odaların da iyi olduğunu söyleyebilirim. Personeller otele girdiğimiz an itibari ile çevremizde dört döndüler bu gerçekten çok hoşuma gitti. Tekrardan gelmeyi düşündüğüm tesislerden biri oldu burası, tüm her şey için çok teşekkürler.
Cihan K26/06/2016 11:21:37

Duvarlar sesi geçiriyor.  2.0

Ufuk R
Gecelik kalıp ayrılırsanız sorun yaşamazsınız. Ben girdiğimde bir şey yoktu ama gece birden bir gürültü yan odada ki kişiler kavga ediyor ama sanki benim yanımda ediyorlar. Duvarlar sesi harika geçiriyor maşallah. Dediğim gibi gecelik kalınabilir.
Ufuk R23/06/2016 09:12:44

Rizede Çok Eskilerden kalan nacizane otellerdendir. Tavsiye Edilir.  5.0

Mehmet KUTLUBAŞ
Rizede Çok Eskilerden kalan nacizane otellerdendir. Tavsiye Edilir.
Mehmet KUTLUBAŞ11/02/2015 16:45:13