Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ekşidere Dağ Ilıcası  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ekşidere Dağ Ilıcası
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kaplıcaları ile ünlü Balıkesir Gönen mevkiinde yer alan Ekşidere Dağ Ilıcası keşfedilme geçmişi 1930’lu yıllara kadar uzanan bir ılıcanın yanı başında yer alarak günümüzde de hala şifa dağıtmaya devam ediyor. Hiçbir ek işleme tabi tutulmadan doğal hali ile bırakılan ve korunan şifalı sular turizm sektörünün hizmetinde birçok hastalığa ve soruna çare olma konusunda büyük başarı sağlıyor. 
Ekşidere Dağ Ilıcası tesisi Ekşidere köyünden yalnızca 3 kilometre uzaklıktadır. Daha önceleri sadece civar halkın bildiği bu bölge gerekli teşvikler ve yatırımlar sayesinde tanınırlığını arttırıp ulaşım açısından da sorunlar ortadan kaldırıldıktan sonra ülkenin dört bir yanından ziyaretçilerine kapılarını açmış durumdadır. 180 yatak kapasitesine sahip olan ve yılın her mevsimi hizmet veren tesiste termal kaynaklar dışında daha pek çok sosyal imkan da bulacaksınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İyi ki gelmişiz  3.0

Azra N
Eşim ile beraber yaz tatilimizde bu otelde 2 hafta boyunca konakladık. Aslında sadece bir hafta konaklayıp geri dönecektik. Fakat hizmet kalitesinden ve otelin konforundan çok memnun kaldık. Bu yüzden tatilimizi uzatma kararı almıştık. İyi ki gelmişim dediğim otellerden biri oldu burası. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış. Kaldığım oda oldukça rahattı. Eşim ile beraber doyumsuz bir tatil geçirdik, iyi bu oteli tercih etmişiz.
Azra N22/05/2016 20:18:35

Çok kaliteli bir otel  4.0

Atiye A
Balıkesir'in en güzel otellerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Her şey mükemmel bir şekilde hazırlanmış. Personeller güler yüzlü ve müşterisine çok iyi davranıyor. Resepsiyon personelleri ayrı bir ilgili. Otelde ki tüm odalar düzenli bir şekilde temizleniyor. Odamın penceresi kusursuz bir manzaraya ev sahipliği yapıyor. Bu otele sadece manzarasını izlemek için bile tercih edebilirim. Akşam yemeklerinde yöresel yemekler var. Bu çok hoşuma gitti. Sabah kahvaltıları harika. Otele ilk girdiğimden beri işte burası benim ikinci evim diyorum. O kadar rahat , sessiz ve sakin. Kalite mükemmel.
Atiye A17/01/2016 02:08:34