Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ela Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Ela Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

Titiz hizmet isteyen müşterilerin doğal güzelliklerle iç içe tatil yapmalarına olanak tanıyan Ela Hotel, Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip olan Rize Ayder yaylasında siz değerli konuklarına hizmetin en kalitelisini sunmaya devam ediyor. Trabzon Havalimanı'na 119, Ayder Yaylası'na 45 km, Sarp Sınır Kapısı'na 65 km, Batum'a 85 km uzaklıkta yer alan yerinde en iyi şekilde tatil yapmanız için gerekli hassasiyeti gösteriyor. Uzun zamanların deneyimine sahip olan Ela Hotel ile Ayder manzarasını daha net izleme şansını elde edeceksiniz.

Konuklarına kaliteli hizmetleri sunan Ela Hotel, oda hizmetlerinde de en modern hizmetleri sunuyor. VRF klima sistemleri, 80 kişilik teras restorant ve bistro hizmetleriyle Karadeniz yöresel lezzetlerini de tatmanıza imkan sunuyor. Beklediğinizden daha iyi hizmetleri elde etmek ve sevdiklerinizle bir arada Ayder yaylasının eşsiz güzelliğini yaşamak için mutlaka tercihleriniz arasına Ela Hotel hizmetlerini alın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

“mükemme”  5.0

Yasin Hancioğlu
gerçekten iyi bir otel , yemekleri ve personeli herşey tamam yerinede muhteşem bir otel , kesinlikle gidildiğinde konaklanma yapılmalı.
Yasin Hancioğlu24/11/2015 16:16:44