Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 143,00 ₺

Elegance Resort Hotel, Altınova'da standart, connection, family, suit, deluxe seçenekleriyle İstanbul manzaralı odalarıyla hizmet veren 4 yıldızlı bir tesistir. Tatil keyfinin yanında çeşitli kutlama, düğün ve toplantı organizasyonlarına da ev sahipliği yapan Elegance Resort, spa merkezi ve Türk hamamıyla da konuklarına eşsiz bir konaklama fırsatı sunuyor. Birbirinden güler yüzlü ve deneyimli personeliyle Altınova'nın en iddialı otellerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şeker bayramında konakladık  4.0

Kenan A
Geçen sezon şeker bayramında bu tesiste 3 gün boyunca konaklamıştık. Açık büfe hizmeti veriyor ama yemeklerinden hiç memnun kalmadım, odama aç bir şekilde döndüm diyebilirim. Çeşidin az olması bence eksi bir değer, bu durumun acilen giderilmesi şart. Otelin temizliği çok iyiydi, bu konuya önem veriyorlar. Otel müdürü İlhan Bey’in ilgi ve alakasına teşekkür ederim. Çalışanların samimi ve sıcak davranışları da çok hoşuma gitti. Ayrıca burada ne istersek her şeyzamanın yerine getiriliyor.
Kenan A27/06/2016 08:51:24

Tüm personele güler yüzlü hizmeti ve ilgileri için tekrar teşekkür ederim.  4.0

Mehmet Yaşer Beğ
İstanbul'aiş seyahati için sık geldiğimiz zamanlardan kaldığımız bazı otelleri beğenmedik fakat burayı hem konaklamak hemde kafa dinlemek için tercih ettik. Uygun fiyatı ve kusursuz hizmeti sayesinde bundan sonraki seyahatlerimizde de kalmaya karar verdik. Tüm personele güler yüzlü hizmeti ve ilgileri için tekrar teşekkür ederim.
Mehmet Yaşer Beğ25/03/2016 15:13:25