Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Emrah Otel Bozcaada  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Emrah Otel Bozcaada
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Şirin bir mimari, zevkli ve sıcak bir iç mekan, güler yüzlü personel ile tadı damaklarda yer edecek kadar iddialı ve bir kahvaltı için en doğru adres Emrah Otel Bozcaada olacaktır. Günün her saati sıcak su verilen konforlu odalarında kalorifer, klima, televizyon ve kablosuz internet bağlantısının standart olarak sunulduğu otel özellikle kalabalık aileler için idealdir.
Çanakkale’den keyifli bir deniz yolculuğu yapacağınız deniz otobüsü seferleri ile ulaşabileceğiniz Emrah Otel Bozcaada adada gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok noktaya da yakın bir konumdadır. Klasik tatil anlayışını bir kenara bırakıp hem adalı olmanın ne demek olduğunu deneyimleyebileceğiniz hem de doğa ile iç içe huzur dolu zamanlar sayesinde yenilenip tazelenebileceğiniz bir tatil için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rahat ve huzurlu  4.0

Ahmet Olga
Adada harika bir tatil istiyorsanız işte adres burası. Komşumuz daha önce geldiği için tavsiye etti ve geldik. Fiyatına göre hizmet mükemmel. Beton yığınlarından sıkılmıştık artık ve burası gerçekten çok iyi geldi bizlere. Gelecek arkadaşlara gönül rahatlığı ile ailenizi alın ve gelin diyorum.
Ahmet Olga23/05/2016 12:08:15

Şahane bir gezi.  4.0

Asya Tasan
Ailecek adayı gezmek için geldiğimizde emrah oteli tercih ettiğimize pişman olmadık tabi ki. Odaları konforlu ve ferah ayrıca kullanıslı bir şekilde dizayn edilmiş.Çalışanları ise gayet güler yüzlü ve çalışkanlar. Otel merkezi olmasıyla istediğimiz her yeri kolaylıkla sıkıntı yaşamadan gezebildik. Adanın doğası ve deniz gerçekten harika bizim için güzel ve eğlenceli bir deneyim oldu. En kısa zamanda tekrar gelmeyi ve bu güzelliği tekrar yaşamak için ilk fırsatı kolluyoruz açıkçası. Bu arada otelin kahvaltısı gerçekten de parmakları yedirten cinsten.
Asya Tasan16/01/2016 23:56:17