Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Eray Hotel  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Uygun  3.0

Gökhan A
İş seyahati için tercih ettiğim tesislerden biri burası. Patronum ile beraber burada 4 gün boyunca konakladık. Kısa seyahatler için kalınacak bir yer bence. Temizlik konusuna pek önem verilmiyor. Hijyene daha çok önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Personellerden memnun kaldım, müşterisi ile son derece ilgili ve alakalı davranıyor. Fiyat aralığının da oldukça uygun olduğunu düşünüyorum, bence tercih edilebilir.
Gökhan A25/06/2016 20:51:17

Köşelerde örümcek ağı..  1.0

Mahmut H
Pazarlamacı olarak çalışıyorum ve şehirleri geziyorum sürekli. Bu defa buraya geldiğimde kalacak yer bakarken burası denk geldi giriş yaptım. Dışarıdan güzel göründüğü için geldim ama odaya çıktığımda ilk başta göremedim daha doğrusu dikkat etmedim ama köşelerde örümcek ağı falan gördüm. Sonra detaylı bakınca sanki oda yıllardır temizlenmiyor ve bu kadar kötü bir durum olamaz. Gece kaldım mecburen sabah hemen ayrıldım. Asla tavsiye etmiyorum sakın denemeyin.
Mahmut H23/06/2016 07:50:44

Pişman olursunuz  2.0

İlyas14
Şehir oteli ama kalitesi çok düşük.2 arkadaş kalmak zorundaydık seçeneğimiz yoktu odalar kirli duş alanı kokulu tavsiye etmiyorum.Göründüğü gibi sanıp hayal kırıklığı yaşamayın sakın.Başımızı soktuk dışarıda kalmadık te bu yanı güzel düşünün işte.
İlyas1425/03/2016 09:52:42