Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Erdilli Termal Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Erdilli Termal Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Erdilli Termal Otel, Armutlu'da denize yakın mesafede kaplıca keyfi yaşatmaya devam ediyor. Yeşillikler içindeki binası ve bin derde deva termal suyuyla misafirlerini en iyi kalitede hizmet veriyor. Doğal ürünlerle donatılmış açık büfe kahvaltısı ile güne enerjik başlayabilirsiniz. Hamamında termal suyun nimetlerinden faydalanabilir, ardından usta ellerce hazırlanmış akşam yemeğinin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca deniz kıyısındaki konumu, yazın gelen misafirlere plajında güneşin tadını çıkarma imkanı sağlıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yalova'nın vazgeçilmezi  4.0

Murat A
Yalova’nın en güzel tesislerinden biri burası, bazı eksik yönleri var ama yine de güzeldi. Termal havuz bölümünün biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Fiyata göre bence ideal bir tesis, müşterisinin memnuniyetine de önem veriyorlar. Yemeklerin biraz daha çeşidinin artırılması gerek, yetersiz olduğunu düşünüyorum. Temizlik konusuna da ayrıca önem vermeleri gerek bence, bu konuya biraz daha dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Murat A27/06/2016 08:19:33

Tatil keyfi belki olabilir  3.0

Mervan B
Denize yakın güzel yerde kurulmuş burası.Ama deniz kokusu özellikle sabahları çok pisti.Otel atıkları denize mi dökülüyor acaba?Odalarda da küf kokusu vardı nemden kaynaklı sanırım.Bunun dışında sakin bir yer.Kafa dinleyebilir ve az da olsa tatil keyfi olabilir.Tavsiye ederiz.
Mervan B25/03/2016 15:04:38