Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Erdoba Evleri Selçuklu Konağı  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Erdoba Evleri Selçuklu Konağı
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Erdoba Evleri Selçuklu Konağı, doğal taş duvar ve mermer zeminlerin atmosfere kattığı mistik havasıyla sizi tarihi bir güzelliğe götürecek. Tarihi Ulucami mahallesindeki Ulu Cami ve Meryemana kilisesine oldukça yakındır. Yöresel lezzetlerin sunulduğu, yakınında bulunan Suriye tatlarına yakın baharat zenginliğindeki yemekleri yeme şansını yakalayacağınız bir ortamda olacaksınız.

Erdoba Evleri Selçuklu Konağı 24 saat açık resepsiyon hizmeti vermektedir. Bedava internet servisinden geniş salonlu düz TV ekranlı ve klimalı odalarında rahatça faydalanabilirsiniz. Ayrıca sigara içilmeyen oda, tuvalet ve havlu hizmetleri de bulunmaktadır. 2 yıldızlı tesisimizde ücretli restoran hizmeti bulunmaktadır. Rezervasyon için daha fazla beklemeyin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bal dök yala.  5.0

Ali L
Mükemmel bir atmosfer ve bir o kadar mükemmel tarih kokusu var burada. Duvarların olsun genel alanların olsun işlemeleri tamamen tarih dolu şeyler. Restore edilmiş ama hiç bir özelliğiniz kaybetmeden yapmışlar. Banyosundan odalarına odalarından genel oturma alanlarına kadar bal dök yala denecek kadar temiz ve ferah. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ali L21/06/2016 08:54:49

kalabileceğiniz mekanlardan birisi.Temiz ve hizmet iyi.  4.0

Ramazan D
Tarih kokusunu buraya girince aldım.Duvarları özellikle ince işçilikle işlenerek yapılmış.Doğal ve çok güzel atmosfere sahip bir yer.Tavsiye ederim rahatça kalabileceğiniz mekanlardan birisi.Temiz ve hizmet iyi.
Ramazan D24/03/2016 07:06:19