Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Eretna Hotel & Spa  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Eretna Hotel & Spa
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 115,00 ₺

Soğuk Sivas gecelerinizi sıcacık yapmaya hazırlanan Eratna Hotel birçok sosyal aktiviteyle birlikte siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Son derece otantik ve Selçuklu mimarisinin örneklerini yansıtan tasarımıyla sizlerin beğenisini kazanacaktır. Adını Eretna beyliğinden alan Eretna Hotel’de siz müşterilerinin rahatı için her şeyi düşünmüştür.

Eretna Hotel’de 2 si suit, 12 si single, 38 i double ve 1 engelli odası olmak üzere toplam 53 oda bulunmaktadır. Odalar son derece hijyenik olarak korunmaktadır. Tüm odalarda kablosuz internet, direkt telefon, fön makinesi, uyandırma servisi, sigara içilen ve içilmeyen odalar, kasa, merkezi klima, bebek yatağı( arzu edilirse), catle çay\kahve, suit odalarda 2 adet Tv, 2 adet lavabo ve jakuzi bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bebek yatakları  4.0

Zeynep Kiriş
Bir çok il gezdim, bir çok otel gördüm. Bu kadar anlayışlı personelin bir arada bulunduğu ve bu kadar rahat odaların hizmete sunulduğu bir otel ile henüz karşılaşmadım. Odamıza bebeğimiz için bebek yataklarını getirirken bile personel gülerek iş görüyordu. Bebek sevdiklerini bilmiyorduk.
Zeynep Kiriş23/03/2016 11:56:22