Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ergün Otel Taşköprü  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Ergün Otel Taşköprü
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Konaklama hizmetlerinde Kastamonu’da misafirlerine benzersiz hizmetler sunan Ergün Otel, yapısı, modern tasarımı ve teknolojiye uyarlanmış haliyle siz değerli misafirlerini eviniz tadında bir konaklamaya davet ediyor. 20 oda, 50 yatak kapasiteli Ergün Otel, her odasına ayrı Uydulu LCD televizyon, internet hizmeti, banyo ve wc hizmetlerini de sunmaktadır.

Kaliteli bir misafirlik yapmak isteyenlerin Kastamonu yolculuklarında tercih ettikleri Ergün Otel, kahvaltılarını otel masraflarına dahil ederek sizlere layık olduğunu kıvamda hizmet sunuyor. Öğlen ve akşam yemeklerini de yiyebileceğiniz restoranında, yöreye has lezzetlerin tadını damağınızla buluşturabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana verilen hizmetlerinden şikayet almayan Ergün Otel, Ankara’ya 240 İstanbul’a 480 km. mesafede yer almaktadır. Güler yüzlü hizmetimizle sizi de davet ediyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çaresiz kalırsanız kalın derim.  1.0

Büşra B
Gecelik uygun fazlası olmaz artı sıkar. Ses var ve bir de odaların temizliğini yüzeysel yapmışlar beğenmedim bu konuda. Daha detaylı olacak ki bizlerin içine sinsin. Çaresiz kalırsanız kalın derim.
Büşra B20/06/2016 13:04:01

iş için birkaç gece götürür.  3.0

Derya B.
Tiyatro grubumuzun turnesinin duraklarından biriydi Taşköprü. Grupça bu otelde 1 gece kaldık. Küçük bir yer için değerlendirilirse kalınabilecek bir otel. Ancak büyük şehirlerin otelleriyle kıyaslanamaz tabi. Aynı kaliteyi beklemek haksızlık olur. Ücret olarak da oldukça uygun hizmet veriyor. Akşam giriş yaptık. Odaları normal ölçülerdeydi. Sadece konaklamak için kullanacaksanız yeterli. Sabah kahvaltısı da yöresel bir şeye rastlamadıysak da karnımızı doyurdu. Bize özel bir itina gösteren otel çalışanlarına ilgi için teşekkür ederiz.
Derya B.25/03/2016 23:31:59