Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ergün Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Ergün Otel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Kastamonu yöresinde bir tatil yapmak istediğinizde ya da iş gezisine gittiğinizde Taşköprü’nün güzelliklerini görmenizi öneriyoruz. Tüm güzelliklerinin yanında bir de konaklama hizmetlerinde de en iyi hizmetleri sunan Ergün Otel Taşköprü ile daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Konuklarını ağırlamada sunduğu ayrıcalıklar ile beklediğinizden daha fazlasını elde edebileceğiniz Ergün Otel Taşköprü’nün odalarında; banyo, wc, LCD televizyon ve kablosuz internet hizmeti müşterilerine sunulmaktadır.


Kahvaltı saatlerinde, açık büfesinde yörenin güzel lezzetlerini tadabileceğiniz gibi öğlen ve akşam yemeklerini de teras kattaki açık restoranında keyifli tatma imkanına ulaşabilirsiniz. Konaklamada beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmek ve Taşköprü güzelliğini ayağınızın altında bulmak için Ergün Otel Taşköprü hizmetlerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dediklerimden kafanız bir şeyler şekillenmiştir sanırım.  2.0

Ferman F
Artı olacak hiç bir şey yok burada. Kaldım 2 gece ama Allah'tan mekanlara yakın yoksa kafayı yerdim. Odada yat kalk yaptım sadece otelde durmadım bile hiç. Dediklerimden kafanız bir şeyler şekillenmiştir sanırım.
Ferman F20/06/2016 13:08:10

merkezi olmasa kalınmaz.  2.0

Serkan Ali A.
Oteli kalınabilir yapan tek şey merkezi oluşu. Onun dışında vasıfsız bir otel. Eğer iş için gittiyseniz ve aracınız yoksa kalabileceğiniz en uygun yerlerden biri. Aslında odaları kötü değil. Yani ferah ve ihtiyaca yönelik düşünürsek tatmin edici. Ama temizlik oldukça zayıf. Personel de çok üstünde durmuyor sanki, özen yok. Kahvaltıyı da pek başarılı bulmadım. Ama yine de 4 gece kaldım. Hem otel değiştirmek zor geldi, hem konumu bana çok uygundu, hem de gidebileceğim oteller konusunda da bir fikrim yoktu.
Serkan Ali A.25/03/2016 23:58:19