Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ezmoce Köy Evi  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ezmoce Köy Evi
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Birinci sınıf konaklama hizmeti sunan Ezmoce Köy Evi, Arhavi ilçesinde yer almaktadır. Doğal yapısı ile sevenlerini karşılayan otelimiz ücretsiz otopark servisi sunmaktadır. Ahşap zemin ve antika eşyalar aracılığı ile otantik bir havanın elde edilmesine kaynaklık eden Ezmoce Köy Evi siz değerli müşterilerini tarihi bir yolculuğa davet ediyor.
Geleneksel köy kahvaltısı aracılığı ile marjinal formun elde edilmesini destekleyen Ezmoce Köy Evi sahip olduğu dağ manzarası ile müşteri memnuniyetinin her geçen gün artmasını sağlamaktadır. Talep üzerine akşam ve öğle yemeği de servis eden otelimiz aynı zamanda yöresel tatların da ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Beklentilerin çok daha fazlasını karşılayan Ezmoce Köy Evi ile sizler de konaklama keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tavsiye etmiyorum  1.0

Keziban Dumlupınar
Ben misafirimin yanında gittim yer olarak güzel yer fakat davranış şeklini beyenmedim ne olursa olsun müşteri veli nimet denmeli ben müşteri degilim ama soranlara yavsiye edecek kişiyim misafirim orda yer ayarlamış tabiri caizse ukela konuşma tavrı takınıldı. Ben burda yaşıyorum eşimin pek zamanı yok yatalak hastamızdan dolayı gezemiyoruz bilmiyoruz nerde ne var açıkcası ne oluyor bahcede canlı muzik yapılıyormuş.. Kim geliyor dedim burda yaşıyorsunda ne olduğunu bilmiyor musun dendi tekrar kim geliyor dedim kimin gelmesini istersin dedi kimse dedim sonra tekrar kim geliyor dedim sana cevap yok dedi yetkili kişi.. Tabiri caizse beni orda bozdu bey efendi böyle bi konuşma tarzı olamaz ne olursa olsun ben müsteri yanında gitmiş gözlem yaptımkimseye önermiyorum çevremede söyleyecem tavsiye etmesinler insan memnun olursa cevresinede tavsiye eder malesef ben bu memnuniyeti göremedim kimse kusura bakmasın önce konuşma üslubü değişmesi lazım...
Keziban Dumlupınar19/08/2017 05:37:52

Yöresel tatlar  5.0

Hande Ç.
Yerel tatlar ile buluşmak isteyenler için kesinlikle bulşunması gereken doğru adreslerden biri. El yapımı şarabına da bayılacaksınız. Otel şunu söylemeliyim ki yerel ortam da doğallığı sevenler için mükemmel lüks ve şahşalı bir hayat seviyorsanız uzak durun.
Hande Ç.27/03/2016 15:06:57