Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ferah Motel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Ferah Motel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 45,00 ₺

Adı gibi ferah olan Ferah Motel, Trabzon Çaykara, Uzungöl beldesinde konuklarına beklediklerinden çok daha fazlasını sunmaya devam ediyor. Uzungöl’e 450 metre mesafede bulunan Ferah Motel, oda hizmetlerinde ücretsiz Wi-Fi, TV hizmetlerinin yanı sıra 7/24 faydalanabileceğiniz sıcak su hizmetiyle de gezilerinizin daha tatlı geçmesini sağlıyor. Ailenizle bir arada güzel günler geçirmek adına değerlendirebileceğiniz uzungöl gezilerinizin çok daha kaliteli geçmesinde büyük etken olan Ferah Motel sayesinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


Tüm odaları dağ manzaralı olan Ferah Motel, 24 saat açık resepsiyon hizmetiyle de siz değerli misafirlerinin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Ücretsiz otopark ve diğer hizmetlerinden de yararlanarak Trabzon Çaykara, Uzungöl güzelliklerini yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her konuda yardımcı oluyorlar  4.0

Dilek N
Manzarasına aşık olduğum bir yerdi, kaldığım odanın manzarası tarif edilemez güzellikte. Personellerden de memnun kaldım. Fakat temizlik konusuna hiç dikkat edilmiyor. Yatak örtüm lekeli ve kirli görünüyordu. Bence temizlik konusunda yeni bir uygulama getirilmesi gerekiyor.Bu konuya çok önem veririm ve benden eksi not aldılar. Doğa ile baş başa kalmak için tercih edilebilir ayrıca hizmet kalitesi de iyi her konuda yardımcı oluyorlar.
Dilek N25/06/2016 21:25:28

Havası güzel, sessiz, temiz ve huzur dolu bir yer..  5.0

Sedef H
Eğer eğlence isterseniz dans müzik burada yok ama kafam rahat olsun ve ses olmasın derseniz işte size saklı kalmış bir cennet. Gerçi ben havasına çarpıldım 2 gün rahatsızlandım ama yine de muhteşem yer. Ahşap yapıdaki odaları tahta kokusuyla harika bir ortam sunmuş gerçekten.
Sedef H23/06/2016 08:02:31

Dağ başınd ainternet  4.0

Şennur Ağnar
Dağın başında internete kesintisiz bir şekilde girebiliyor, doğal manzara ortasında tatil keyfini çıkarabiliyor aynı zamanda 7/24 sıcak su hizmetinden faydalanıyorsunuz. Turistik bir şehirde uygun fiyata geçirebileceğiniz en ideal tatil için tercih edebilirsiniz.
Şennur Ağnar24/03/2016 11:33:28