Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Filizi Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Filizi Otel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 95,00 ₺

Turizm ve tatil dendiğinde ilk akla gelen beldelerden biri de Balıkesir Ayvalık’tır. Mükemmel görünümü, eşsiz manzarası ve daha aklınıza gelebilecek her alanında dinlenmek adına elde etmek istediğinizin çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz bu beldede, butik otel tipinde siz değerli konuklarını ağırlayan Filizi Otel tatilinizin daha keyifli ve renkli geçmesi adına hazırlanmıştır. Odalarının konforu ve otelin hizmetlerinden sizin de memnun kalacağınıza inandığımız mekanın tüm odaları klimalı olup, banyo, televizyon ve Wi-Fi ile donatılmıştır. Filizi Otel farkıyla aile için gezileriniz ve tatiliniz oldukça güzel geçecek.

Aradığınızdan çok daha fazlasını bulmak, konfora dair en iyisine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Ayvalık Filizi Otel’i tercih etmek olacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çok içten, sıcak, sevimli.  5.0

Gülce R.
Güzel ülkemde en sevdiğim yerlerden biridir Balıkesir. Ne gitmeye ne gezmeye doyabilirim. Doğasıyla, insanıyla bir kez giden müdavimi olur çıkar. Balıkesir yolculuklarımda hep burada kalırım. Neden derseniz; bu otelde yörenin ruhunu buluyorum. Tıpkı yaşadığı şehir gibi, samimi ve sıcacık geliyor bana. Standart oteller gibi de değil üstelik. Çalışanlar içten, odaları tertemiz ve mis gibi. Evimde gibi rahat ediyorum. Ama herkeste aynı etkiyi yapar mı bilemiyorum. Kimseyi de yanıltmak istemem. Bunlar benim şahsi zevklerim ve hislerim tabi ki.
Gülce R.19/06/2016 23:24:57

Tatil olsun iş amaçlı olsun kalınabilir.  4.0

Elif C
Her şey çok güzel hizmet çalışanlar otelin tamamı gerçekten çok iyi beğendim. Yemekler biraz tuzsuzdu genel bir tuzsuzluk vardı. Fakat bunu hemen düzenlemeniz lazım. Bunun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım açıkçası. Tatil olsun iş amaçlı olsun kalınabilir.
Elif C19/06/2016 11:37:19

Resepsiyonda ki arkadaş çok iyi  4.0

Recep Teber Y
Ortalama olarak güzel yer diyebilirim.Yer olarak sessiz ve sakin huzur içinde olan mekan olması benim tercih sebebim oldu.Gecelik konakladım pazarlamacı olduğum için.Kusur görmedim zaten gece kalıp sabah ayrıldım.Ama resepsiyonda ki arkadaş çok iyi biri.Tekrar gelirsem tercihim kesinlikle burası olacak.Gece baya sohbet ettik arkadaş ile.Çaya dolduk:)
Recep Teber Y22/03/2016 09:45:58