Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Flash Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Flash Otel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 126,00 ₺

Artvin’in vazgeçilmez adresleri arasında öncülüğünü koruyan Flash Otel doğanın tüm güzelliklerini siz değerli müşterilerine sunmak adına kusursuz konumlandırılmış yapısını ön plana çıkarmaktadır. Memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanıyan Flash Otel toplamda 31 adet standart odaya sahiptir. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı internet platformu sunan Flash Otel aynı zamanda TV ve direk hatta sahip telefon hizmeti sunmaktadır.

Sigara içilmeyen oda, ücretsiz otopark, dağ manzarası, jeneratör ve 24 saat boyunca açık ön büroya sahip olan Flash Otel aynı zamanda ek ücret karşılığında sınırsız içecek aracılığı ile bar cafe hizmeti de sunmaktadır.
Otelimiz misyonunu farklılaştırmak adına açık havuz ve jogging hizmet platformunu ön plana almaktadır. Sizler de tatil rotanızı rüya gibi bir gerçeğe dönüştürmek isteyen gezginlerdenseniz Flash Otel’e mutlaka uğramalısınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Asla bir daha kalmamda kalacak olanada kal demem.   1.0

İlknur T
Gördüm ama bu kadar saçma ve pis bir otel görmedim hayatımda. Her şey berbat burada. Hizmet yok olmadığı gibi ilgide yok. Ayrıca acayip bir koku var hem odalarda hemde otelin genel alanlarında. Asla bir daha kalmamda kalacak olanada kal demem.
İlknur T20/06/2016 07:55:23

ikincisi olmaz   1.0

Özgür K
Bir otel bu kadar kötü olabilir mi? . Hiç memnun kalmadım. Odaların temizliğinden tutunda otelin cephesine kadar bu kadar bakımsız bir yer daha olamaz herhalde. İçecekler için ayrıca para ödemeniz gerekiyor ve bu kadar amatörce çalışan otel çalışanları daha hiç denk gelmedim. Allah ikincisinden saklasın.
Özgür K 27/03/2016 15:35:26