Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

For You Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

For You Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

2 yıldızlı bir tesisin sunduğu hizmetle Karadeniz yöresini gerçek anlamda tanıma fırsatını yakalamak isteyenlere özel hizmetler sunan For You Hotel Samsun merkezde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Hizmet ayrıcalığını yakalamak isteyenlerin vazgeçemediği konaklama mekanlarından olan otel odalarında, banyo, wc, televizyon ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte kahvaltı keyfi yakalayabileceğiniz For You Hotel ayrıcalıklarının sunduğu Lagos restaurant farkı ile karadeniz yöresinin lezzetleri tatlarını keşfetme imkanı da bulabilirsiniz.

Otelde çamaşırhane imkanlarının yanında araç kiralama bilet bulma gibi olanakları da değerlendirebilirsiniz.
Tatil ya da yolculuğunuzun Samsun’a düştüğü zamanlarda hizmetlerinden yararlanabileceğiniz For You Hotel, Samsun Çarşamba Havaalanına 20 km uzaklıkta siz değerli konuklarına hizmet vermektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kahve ve banyo malzemeleri bir artı puan.  4.0

Salih İ.
İç- dış görünümü, ortak alan ve özel alanları aynı kalitede bir otel ki bu benim için önemli. Aksi taktirde kandırmaca gibi geliyor bana. Sanki kalitesiz bir çikolatayı yaldızlı kâğıtlara sarıp göz boyamak gibi. Bu nedenle ilk izlenim olarak beğendim. Odaları da daha önce kaldığım Samsun otellerinin çoğuna oranla daha güzel ve rahattı. Daha özenliydi en azından. Çay-kahve imkânının olmasını da sevdim. Kahvesiz bir yaşam düşünemiyorum çünkü. Kısaca her anlamda takdirimi kazandı. Bir dahaki ziyaretimde de burada kalacağım.
Salih İ.25/03/2016 12:59:39