Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fuat Baba Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Fuat Baba Pansiyon
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Nevşehir Kapadokya Havalimanından yarım saat kadar bir uzaklıkta bulunan Fuat Baba Pansiyon, 13 yüzyılda yaşamış bir filozof ve sufi olan Hacı Bektaş-i Veli’nin türbesi ve türbe yanındaki müzesine yürüme mesafesindedir. Tüm alanlarında ücretsiz olarak internete bağlanabileceğiniz pansiyon bünyesinde 17 tane oda bulunmaktadır. 
Fuat Baba Pansiyon içerisindeki sade bir şekilde döşenmiş odalarda uydu yayınlarını alan televizyon, saç kurutma makinesi, gardırop ve mini buzdolabı gibi gereksinimler unutulmamış. Ücretsiz otopark alanı bulunan tesisin cafe ver restoranların yer aldığı şehir merkezine de yürüme mesafesinde yer aldığını ekleyelim. İstek üzerine gezilmesi gereken yerlere gitmek isteyen misafirler için küçük bir ek ücret karşılığı servis hizmeti de sunan otel de konaklamak da oldukça uygun rakamlara denk gelmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İş seyehati  4.0

Melis N
Bence burası günü birlik turlar için ideal bir tesis. Geçen yıl mayıs ayında burada 5 gün boyunca konakladım. İş seyahati sebebi ile geldiğim tesislerden biri burası. Personellerin hepsi ilgili ve herhangibir ihtiyacımız olduğunda her zaman yanımızdaydılar.Özellikle kısa seyahatler için tercih ediliyor. Kaldığım oda standart düzeydeydi, her şey mükemmel diyemem ama benim için ideal düzeydeydi.Civarda ki tesislere göre kaliteli görünüyor bence denenebilir.
Melis N31/05/2016 20:40:37

İş seyahati için ideal  4.0

Dilek N
Bu otele iki ay önce iş seyahati için kalmaya gelmiştim. Mutlu bir şekilde ayrıldığım otellerden biri oldu. Her yere yakın konumda olması güzel. Müşterilerine karşı çok ilgili bir işletme. Burası ikinci evim oldu diyebilirim. Odalar en iyi şeklilde hazırlanmış, tam donanımlıydı. Kısacası herhangi bir eksik yoktu. Sade bir şekilde dekore edilmişti benim için idealdi. Akşam yemeklerinde sadece otel de bulunabildim, kahvaltı yapmadığım için yorumda yapamayacağım. İş seyahatlerin ilk adresim artık bu otel olacak.
Dilek N28/02/2016 20:53:24