Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Galata Çamlık Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Galata Çamlık Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 87,00 ₺

Yozgat şehir merkezine 2 km mesafede olan ve Çamlık Milli Parkı içinde bulunan Galata Çamlık Hotel adını bu parktan almıştır. Son derece yeşillik bir mekânda bulunmakta, alan ormanlarla çevrilidir. Sizlere eğlenceyi sonuna kadar yaşatacak Galata Çamlık Hotel’de yarı olimpik bir kapalı havuz bulunmaktadır. Yorgunluğunuzu ve stresinizi alacak bir sauna ve sağlıklı yaşama sporla başlamanız adına bir de fitness merkezi bulunmaktadır.

Tüm odalarda ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi hizmeti, LCD TV, uydu kanalları, mini bar, özel banyo ve banyo gereçleri, klima bulunmaktadır. Galata Çamlık Hotel’de misafirler geleneksel Türk mutfağı özellikle Yozgat mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilecekleri restoranda tatlısından çorbasına kebabından salatasına her şey mevcuttur.  Nevşehir Havaalanı 155 km uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ciğerlerim oksijen depoladı  4.0

Sidar Sağın
Odaları zengin göstermek için ellerine ne geçmişse doldurmuşlar tabi bu iyi anlamda. Bir odada bir evde olan eşyaların olması bizler için iyi bir şey. Otelin bulunduğu konum sayesinde ciğerlerim oksijen depoladı.
Sidar Sağın23/03/2016 11:07:38