Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gerdiş Evi Guesthouse  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Gerdiş Evi Guesthouse
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

Göreme beldesinin merkezinde yer alan ve aile tarafından işletilen bu Gerdiş Evi, Göreme Açık Hava Müzesi'ne sadece 500 metre mesafededir. Tesis, ücretsiz Wi-Fi erişimli odalar ve Peri Bacaları manzaralı bir teras sunmaktadır. Gerdiş Evi'nin tüm odalarında ısıtma sistemi ve özel banyo vardır. Odalar otelin bahçesine bakmaktadır. Her sabah Türk ve İngiliz tarzı açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Ayrıca yürüme mesafesinde pek çok yerel kafe ve restoran bulunmaktadır. Otel ayrıca turlar, yürüyüş gezileri ve sıcak hava balonu uçuşları gibi aktiviteler düzenlemektedir. Deneyimli işletmecileri sizler için gerekli olan her ayrıntıyı düşünmüş ve rahat edebilmeniz için çok özenli bir çalışma gerçekleştirmişlerdir.
Üçhisar Köyü, Gerdiş Evi’ne arabayla sadece 5 dakika uzaklıktadır. Nevşehir Havaalanı 42 km, Kayseri Havaalanı ise 83 km mesafededir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bütün manzarayı izlerken bir kahve çok iyi geliyor.  4.0

Serdem C
Kapıdan girdiğiniz ilk andan itibaren çalışanların ilgisi ve sıcaklığına hayran kalıyorsunuz. Otel Çalışanlarının tek amacı sizi rahat ettirmek. Otelde evinizde hissetmeniz için her şey ayrıntısıyla düşünülmüş. Ayrıca yeşil bahçesinde harika temiz hava mevcut. Tepede olan otelin terasından bütün manzarayı izlerken bir kahve çok iyi geliyor.
Serdem C08/06/2016 15:15:50

3 gün kafa dinledik  5.0

Mustafa Ercan G
Kapadokya seyahatimiz için otelyorumlarına bakarken burayı gördük.İlk başta kararsız kaldık ama yorumlara baktığımızda herkes olumlu yazınca karar verdik ve rezervasyon yaptırdık.4 kişi 3 günlüğüne geldik.Yorumların daha da ötesinde olduğunu söyleyebilirim.Müşteri için her şey düşünülmüş ve ayarlanmış. Sağolsun çalışan arkadaşlarda çok ilgilendiler.Gerçekten güzel bir 3 gün geçirdik.Kafalarımızı dinledik.
Mustafa Ercan G19/03/2016 14:12:21