Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Göktuğ Hotel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Göktuğ Hotel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 42,00 ₺

Edirne ziyaretinizde şehir merkezine yakınlığıyla tercihleriniz arasında olabilecek Göktuğ Hotel  Selimiye Cami manzaralı odalarıyla sizlere güzel hizmetler sunmaktadır. Göktuğ Hotel Meriç nehrine ve Selimiye Camiine 1 kilometre uzaklıktadır Tekirdağ-Çorlu Havaalanına ise 150 km. mesafededir. 
Göktuğ Hotel sunduğu açık büfe kahvaltı ve 24 saat oda servisi ile konuklarına hizmet vermektedir. Odalarda TV uydu yayını, müzik kanalı, telefon,sınırsız internet,klima ve 24 saat sıcak su bulabilirsiniz. Göktuğ Hotel Edirne Çarşıya 200 metre mesafede olmasından dolayı alternatif olarak geleneksel ve modern Türk Mutfağından örnekler bulabileceğiniz gibi Edirne’nin meşhur ciğer tavasını ve diğer lezzetli yiyeceklerini de tatma fırsatına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gitti verdiğimiz para  1.0

Melih E.
Rezalet yıllardır öğrenci kafilesi götürürüm fakat böylesine ilk kez denk geldim .Tek kelime ile Berbat ötesi bir yer. üstelikte görüşmemde kapora almadan işlem yapmadıklarını söylediler bizde gönderdik. Gidince oteli gördüğümüzde şok olduk .Bize otelden çıkarsanız lakin bizi mağdur edersiniz dediler. Kaporanız yani verdiğimiz üçret yanar dediler ve parayı geri iade etmediler. Buda son olsun diyelim diyecek fazla da söz bulamadım.
Melih E.19/03/2016 11:34:35