Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Golden Palas Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Golden Palas Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Trakya'nın güzel yöresi Çerkezköy'de yer alan Golden Palas Hotel, hem kent merkezine hemde Organize Sanayi Bölgesi'ne yakın konumuyla iş gezileri için ideal bir konaklama tesisidir. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilen modern tasarımlı odalarının dışında donanımlı toplantı salonları bulunmaktadır. Otel bünyesindeki Spa Merkezi, konukların rahatlamalarına ve yenilenmelerine imkan vermektedir. Türk ve dünya mutfağından seçkilerin sunulduğu restoranında sabah, öğlen, akşam yemekleri servis edilmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Keyifli bir konaklama  4.0

Selen B
2 kız arkadaş beraber bu tesiste 3 gün boyunca konaklamıştık. İş amaçlı seyahati için yolumuz Tekirdağ’a düşmüştü ve tercihimizi bu tesisten yana kullanmaya karar verdik. Kahvaltı hizmetinin yeterli olduğunu düşünüyorum, ideal düzeydeydi diyebilirim. Bence burası bölgede ki en kaliteli tesislerden birisi, mimari yapısı da oldukça ilgi çekici. Gayet güzel ve keyif dolu bir konaklamaydı gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Selen B26/06/2016 23:14:56

Otel dediğin böyle olur.  5.0

Muhterem D
Konum olarak muhteşem yerde.Bulunduğu mevkide merkeze yakın olması çok büyük avantajlardan birisi.Çok temiz ve bakımlı yapıya sahip.Çalışan arkadaşlar güler yüzlü ve iş gören insanlar.Mimarisi dahice olmuş takdir ettim.Odaları olsun genel otel etrafı olsun tek çöp yok ve tertemiz yapılmış.Aldıkları paranın hakkını fazlasıyla geri veriyorlar.Otel dediğin böyle olur.
Muhterem D25/03/2016 12:31:46