Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gönlüferah Thermal Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Gönlüferah Thermal Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 123,00 ₺

1890 yılından 1900 lü yıllara kadar han ve banyo olarak tarihe imza atmış otelimiz, 1900 yılından bu güne kadar da 30 odalı bir konaklama merkezi olarak seyrine devam etmiştir. Otelimizde konaklama keyfini yaşayan konuklarımızın içinde siyasetten sanata, yerli ve yabancı aktörlerden yönetmenlere kadar birçok ünlü isimlere de ev sahipliği etmiştir. Bir termal otel olan Gönlüferah Thermal Hotel Türk Hamamının muhteşem dokularını ve yaşanılası keyfini de sizler için tam donanım dekorasyonu ile sunmaya devam etmektedir.
 Gönlüferah Thermal Hotel, spa masajında tam 10 farklı yöntemle sizlerin rahatlamasına yardımcı oluyor. Hamam keyfinden sonra yaptıracağınız spa keyfi de otelimizin en memnuniyet verici özelliklerinden biridir. Ayrıca restoranımızda Türk ve Dünya mutfağından lezzetli yemeklerin de tadına bakabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çocuklardan maşallah harika bir tatil yaptık sağolun.  1.0

Başar G
Otel konsepti insana kendini iyi hissettiriyor. İlk girdiğimiz andan itibaren her şey mükemmel başladı. Fakat ta ki çocuk sesleri kulağımıza gelene kadar. Arkadaşım duvarlarda yalıtım yok mu nedir bu ses. Çocuklardan maşallah harika bir tatil yaptık sağolun.
Başar G26/05/2016 12:41:29

termal severler için bulunmaz bir otel.  5.0

Murat Ç.
karı-koca yıllardır gidip geldiğimiz bir yer Gönlüferah Termal. yılda bir kez gittiğimizde bile sanki enerji dolarak, 5 yaş gençleşerek dönüyoruz. öyle dinlendirici bir ortamı var ki. tabi spa masajlarının ve şifa kaynağı termal suyun etkisi de inanılmaz. tüm negatif elektriğimizi ve stresimizi orada bırakıp dönüyoruz evimize. otelin tüm kullanım alanları çok şık. insanın girer girmez içi açılıyor, havası değişiyor birden. odalar ise fevkalade güzel döşenmiş. yemek sıkıntısı hiç çekmedik. hem çeşit oldukça fazla hem de ustaları gerçekten işinde usta. çalışanlarından tutun otelin tüm ayrıntılarına kadar her şey konukların rahatına hizmet ediyor.
Murat Ç.01/02/2016 23:58:12