Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Göreme House Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Göreme House Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Kapadokya Göreme beldesinde, yerli ve yabancı ziyaretçilerinin konaklamada tarihe tanıklık etmelerini sağlayan özellikleriyle hizmet veren Göreme House Hotel, ayrıcalıklı çok farklı yönleriyle, günlerinizin en keyfili şekilde geçmesini sağlamaktadır. 1997 yılında yapımı tamamlanan otelin, kültürel değerlere önem verilerek tasarlanan tüm alanlarında, yörenin kültür ve etnik değerlerini de en iyi şekilde yaşama şansını elde edeceksiniz. Geleneksek çizgi ve tasarımlara yer verilen Göreme House Hotel’in tüm odalarında; banyo, duş malzemeleri, saç kurutma makinesi, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıcalıklı konfora sahip olan yönlerinin yanı sıra, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini değerlendirebileceğiniz restoranı da bulunan otelde zaman geçirmenin en keyifli yönlerini elde edebilirsiniz. Günlük gezi turları, balon keyfi ve daha fazlasını yaşamak isteyenlere özel hazırlanmış 13 odasıyla sizleri ağırlamaya devam ediyor. Keyifli geçecek bir tatil sonrasında, ruhunuzu dinlendirmenin huzurunu yakalayacaksınız.
Farklı konsepti, eşsiz tasarımı, doğal manzarası ve daha fazlasına sahip olan otel, Ürgüp ve Kapadokya’ya da yakın bir mesafede yer almaktadır. Evinizdeki konforu tatil günlerinize taşımak adına tercih edebileceğiniz Göreme House Hotel yılın 12 ayı sizlere en iyi şekilde konaklama imkanları sunmaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kapadokya'ya yakışır kalitede bir otel.  4.0

Bayram D.
Kız kardeşime üniversite sınavını kazanırsa tatile çıkaracağımı vaat etmiştim. O da tercihini Kapadokya’dan yana kullandı. Bu vesile ile ben de ilk defa görmüş oldum. Göreme House Hotel’de 5 gece kaldık. Çok güzel bir otel. Personelin kalitesi ve enerjisi çok iyi bir defa. Gezimiz sırasında beldenin görülmesi gereken yerleri konusunda oldukça belirleyici oldular. Odaları, temizliği, yemekleri ve güler yüzleri ile oradan memnun ayrılmamız için ne gerekiyorsa yaptılar. Kapadokya zaten ülkemizin en özel yerlerinden biri. Bu otelde ülkemizi ve beldesini temsil edecek kadar kaliteli ve düzgün bir mekân.
Bayram D.28/03/2016 23:54:09