Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gösterişli Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Gösterişli Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 81,00 ₺

Adını aldığı gösteriş tanımını kaliteli üstün hizmet anlayışı sayesinde konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmak için kullanan Gösterişli Otel 40 odalı ve 80 yatak kapasiteli bir tesis. Şehrin merkezinde ihtiyaç duyulan tüm noktalara yürüme mesafesinde yer alan otel üç yıldız kategorisinde hizmet veriyor. 
Oda standartları adının yanındaki yıldızlardan çok daha yüksek olan Gösterişli Otel merkezi konumuna rağmen oldukça geniş bir otoparka da sahip. Misafirlerine sunduğu yemeklerin çeşidi ve lezzeti konusunda da tam puan alan tesis profesyonel otelcilik adına tüm imkanları kullanmasına rağmen samimi bir aile işletmesi kimliğini de korumayı iyi başarıyor. Düzce’de kalınası yerlerin başında gelen otelin tüm yıl boyunca açık olduğunu da ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Adına yakışır otel  5.0

Çağla Ürgüp
Adına yakışır bir otel çünkü gerçekten çok gösterişliydi. Kocamın 10 yıldan sonra bana verdiği en güzel hediye tatildi. Tatili böylesine güzel bir otelde geçirdiğimiz için çok şanslıyım. Odalar, banyolar ancak bu kadar temiz olabilirdi. Yemekleri benden daha güzel yapıyorlar.
Çağla Ürgüp23/03/2016 14:54:09