Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Ayzek Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Grand Ayzek Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

Ordu merkez’e iş gezisi ya da tatil için gittiğinizde, sizi modern yapısıyla karşılayan bir mekâna ihtiyaç duyduğunuzda tercihleriniz arasına Grand Ayzek Hotel’i de alabilirsiniz. Odaları standart oda, french bed ve suit oda tipi ile sizleri en iyi şekilde misafir ediyor. Odalarında konukları için banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi, ücretsiz kablosuz internet ve diğer ihtiyaçlarınızı görmeniz için sağladığı imkânlardan yararlanabilirsiniz.  


Kalite ve hizmet arayanlar için en güzel ayrıcalıkları sunan Grand Ayzek Hotel, şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım açısından sorun bulunmaya bir mekânda sizlere güler yüzlü hizmetlerini sunuyor. Tercih etmek için çok nedeniniz olan Grand Ayzek Hotel ile keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pekte hoş değil doğrusu..  2.0

Sevilay U
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yeterli düzeydedir. Ama temizlik konusunda sınıfta kalır, oda zemininden duvarların bazı kısımlarına kadar berbattı. Artı banyoda ve lavaboda duran havlular pisti. Bunlara dikkat etmelisiniz yoksa insanların tercihleri sizden yana olmayacaktır.
Sevilay U22/06/2016 09:51:59

Çok incelemedim ama kalınır  4.0

Ali Sedat B
İş icabı bulunmuştum ve burada kaldım.Gece giriş yaptığım için pek inceleme şansım olmadı fakat ilk geldiğimde resepsiyonda ki arkadaş çok ilgilendi sağolsun. Odama çıktım temiz ve bakımlıydı hemen uyudum zaten.Sabah kendime geldiğimde kahvaltıya indim müthiş kahvaltısı vardı.Hem çeşit bol hem tamamen doğal sağlıklı ürünlerdi.Tavsiye ederim kalınır.
Ali Sedat B24/03/2016 14:05:58