Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Eceabat Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Grand Eceabat Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 36,00 ₺

Çanakkale, tarihi bakımdan ve ülkemize kattığı değerleri bakımından en çok kendinden söz ettiren ve tarih kitaplarında adından en çok söz ettiren illerimizden biridir. Antik yapısı, Gelibolu Şehitlik Mezarlığı, Çanakkale Boğazı ve daha çok farklı yönlere sahip olan bu şehirde, dilediğiniz gibi bir tatil yapmak, hizmet kalitesi eşliğinde, konaklama ayrıcalıklarından yararlanmak için Eceabat’ta bulunan Grand Eceabat Hotel’i tercihleriniz arasına almalısınız. Otelin kendine özgü tasarımları en çok dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Odalarında; banyo, WC, televizyon, minibar, çalışma masası ve wi-fi bulunan Grand Eceabat Hotel’de olanaklar da en iyi şekildedir. Balık avlama, tüplü dalış, boğaz turu, şehitlik gezisi gibi çok farklı detaylar mevcuttur. Kaliteli detay ayrıcalıklarıyla en iyisine sahip olmanızı sağlayan otelde kahvaltınızı açık büfe servisi ile yaparak güne başlayabilir, gün arasında restoranından yararlanabilir, yemek saatlerinde yöresel lezzetleri değerlendirebilirsiniz.
Mükemmel bir tatil, eşsiz keyif ve daha fazlasına sahip olmak isteyenlerin tercihi Grand Eceabat Hotel, Gelibolu turları, Çanakkale Truva gezisi ve daha fazlasını elde etmenin ayrıcalıklarına sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

bir şeyler yapın yoksa kaybeden sizler olacaksınız.  2.0

Keziban D
Her şey güzel ama ses olayını çözmelisiniz. Geçen arabalar sanki odamın içinden geçiyor gibi ve yatamıyoruz. 2 gece konakladık yağacak bir şey yok diye cevap aldık. Bu şekilde bu iş olmaz. Duvarlara yalıtım vs bir şeyler yapın yoksa kaybeden sizler olacaksınız.
Keziban D03/06/2016 11:29:02

En iyi tercih  3.0

Cemal K.
Türk tarihinin en hüzünlü anını kitaplara yansıtan ve içimizde yaşatan Çanakkale Şehirlerini ziyaret etmek için Çanakkale'ye arkadaşım ile birlikte gitmiştim. Grand Eceabat Hotel'i konaklamak için tercih ettik. bu ulvi görevi yerine getirirken bize destek olan ve konforu ile rahat kalmamızı sağlayan Grand Eceabat Hotel ailesine çok teşekkür ederiz. Gördüğümüz ilgi sonrasında tekrar gitmeye karar verdik.
Cemal K.07/03/2016 19:52:01