Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Estel Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Grand Estel Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

Mardin Havaalanına 70 km mesafede olan Grand Estel Hotel, Tük Hamamına da 450 m uzaklıktadır. Ayrıca gezinti yapabileceğiniz Kale camiine de yalnızca 450 m mesafededir. Odaları iyi donanımlı bir mini bar, TV ve çalışma masası ile donatılmıştır. Otel kütüphanesindeki hizmetimizden faydalanırken dinlenebilir, ayrıca masa tenisi oynayarak da keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Özel balkonları olan odalarımızda ücretsiz Wi- Fi hizmeti de sunulmaktadır. 

Grand Estel Hotel ayrıcalığıyla oda servisinden faydalanabilir, minik bebeklerinizi özel bebek karyolalarımızda yatırabilir, mini bar, sigara içilmeyen oda, klima, banyo, kablolu TV gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca sizlerin konforu için sağladığımız çamaşır hizmeti, kiralık kasa, kutu temizleme, toplantı odaları, bagaj emaneti, açık büfe olanakları da memnun kalacağınızı düşündüğümüz hizmetlerimizdendir. Direkt telefon, asansör hizmet, ayakkabı parlatma bölümü gibi olanaklarımız da mevcuttur. Otelimiz bünyesinde fitness spor salonu, tenis kortu, mevcut oyunlar ve fitness olanakları da bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz otopark hizmetimizden de faydalanacaksınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel yer ve mükemmel insanlar var.  4.0

Sedef G
Odalar çok konforlu tarihi doku bozulmadan inşa edilmiş. Ayrıca odalarda gerekli bütün donanım mevcut. Mini barda bulunan içecekler de gayet güzeldi. Sabah kahvaltınızı gerçekten çok yeterli buldum ve bundan iyisi olamazdı. Mükemmel yer ve mükemmel insanlar var.
Sedef G21/06/2016 09:16:18

Sizi sitelerde dahi öveceğim ve tanıtımınızı yapacağım.  5.0

Mustafa Ş
Grand Estel Hotel Midyat'ın en nadide yerlerinden.Kesinlikle bu konuda idda ediyorum burası gibi daha yoktur.Her şey mükemmel.Tadımız tuzumuz yerinde güzel hatta çok güzel dinlendik.Sizler bu işi hakkıyla yaparak bizleri ve bizden sonra gelen arkadaşları memnun edersiniz.Sizi sitelerde dahi öveceğim ve tanıtımınızı yapacağım.
Mustafa Ş24/03/2016 07:10:16