Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Gebze Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Grand Gebze Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Marjinal form adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Grand Gebze Otel modern olanaklar aracılığı ile desteklenerek hazırlanmaktadır. 
Kusursuz çalışma ekibi ile tanınan Grand Gebze Otel ücretsiz Wİ-Fİ erişimini desteklemektedir. Tesisimiz vizyonunu her geçen gün marjinal form aracılığı ile farklılaştırarak ön plana çıkarmaktadır. Grand Gebze Otel’in tüm odaları klima, banyo, TV ve mini bar aracılığı ile desteklenmektedir. Grand Gebze Otel, toplantı odası, otopark, bar cafe, emanet kasa,  havaalanı servis, internet ve kuru temizleme imkânı sağlamaktadır. 
Olağanüstü hizmet planlaması sayesinde tüm istek ve arzularınızı gerçekleştiren Grand Gebze Otel ile sizler de hayal ettiğiniz tatili enlerde yaşayarak eğlenceli günlerin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Grand Gebze Otel’e mutlaka merhaba demelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eh işte idare eder  3.0

Sevgi C
Hizmeti kusursuz ve güzel.Yemekleri de fena değildi.Ekip olarak çalışma planları iyi ama bazı eksiklikler var.Zamanla daha iyi olacağına inanıyorum.Çok iyi diyemem ama kötüde değil.
Sevgi C 17/03/2016 07:33:11