Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Hasankeyf Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Grand Hasankeyf Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Batmanın tam merkezinde bulunan Grand Hasankeyf Otel  adı ve tarzı ile farklılık yaratarak memnuniyet derecesini her geçen gün yükseltmeyi hedef almaktadır. Ulaşım olanakları ile tercih sebebi olan otelimiz ev konforunda hizmet vermektedir. Toplamda 67 odaya sahip olmakla birlikte özel servis hizmeti ile beklediğinizden çok daha fazlasını verir. Grand Hasankayf Otel havaalanına yaklaşık olarak 3 KM uzaklıktadır. 

Detay platformu adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Grand Hasankayf Otel özel olarak çekilmiş fotoğraflar ile odalarını taçlandırmaktadır. Sizler de kusursuz konaklama keyfini enlerde yaşamak istiyorsanız Grand Hasankeyf Otel’e mutlaka uğrayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Batman'ın en iyisi.  5.0

Pelin B.
Gezmek için gittiğimiz Batman’da nerede kalacağız diye düşünürken imdadımıza koştu Grand Hasankeyf Otel. Batman gibi küçük bir yer için oldukça kaliteli bir otel. Temizliği, personel kalitesi ve ilgisi, odaların konforu birçok otele taş çıkartacak türden. Burada bu kalitede bir otel bulmak çok şaşırttı ve sevindirdi bizi. Hizmet de on numara. Kaldığımız oda ferah ve temiz olmaktan çok öteydi. Oldukça kaliteli döşenmiş, konforlu ve lüks otel kıvamındaydı. Kahvaltısında yöresel lezzetlerin ikram edilmesi de otelin hoşluğuna hoşluk katan bir başka ayrıntı. Gönül rahatlığı ile gidip kalınabilecek yegâne otel.
Pelin B.25/03/2016 02:34:00