Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Hotel Niğde  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Grand Hotel Niğde
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 93,00 ₺

Niğde’nin merkezinde yer alan Grand Hotel Niğde, sahip olduğu vizyonunu geliştirerek memnuniyet derecesinin her geçen gün artırmaktadır. Niğde ilinin vazgeçilmez konaklama yerleri arasında öncülüğünü koruyan Grand Hotel Niğde otogara sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sade ve oldukça şık mobilyalar aracılığı ile dizayn edilen odalara sahip Grand Hotel Niğde ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sağlamaktadır. Fransız ve İtalyan yemekleri ile ön plana çıkan Grand Hotel Niğde Apple Bar aracılığı ile farklılık yaratmaktadır.

Tesisimizde sigara içilmeyen oda, otopark, oda servisi internet, engelli odası ve ücretsiz gazete yer almaktadır. Dilerseniz ek ücret karşılığında restoran ve sauna hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Memnuniyet derecesini yükseltmek adına her geçen farklılaşarak gelişme gösteren Grand Hotel Niğde ile tatil planınızı hayal gibi bir gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

1-2 gün kalınır, o da yazsa.  2.0

Buğra E.
Niğde’ye korka korka gittiğimi inkar edecek değilim. Hiç bilmediğim bir şehirde 15 gün ne yapacağım diye kara kara düşünmedim desem yalan olur. Orada kalan ya da kalmış olan kimse olmadığından internet yorumlarından yola çıkarak karar verdim kalacağım otele. Riskli bir durum olmasına karşın yapacak başka bir şey yoktu. İşimin olduğu bölgeye çok yakın olduğu için Grand Hotel Niğde’yi tercih ettim. Ama birkaç gün içinde yeni otel bularak ayrıldım. Isıtma sistemi gerçekten çok yetersizdi. Paramla donmak istemedim. Daha doğrusu sadece bu değil aksak giden çok şey vardı. Uzun süre de kalacağımı düşünerek zorlamakta gerek görmedim. Ama sıcak mevsimlerde 1-2 günlüğüne düşünebilirsiniz.
Buğra E.26/06/2016 23:28:59

Tesis hizmet bakımından güzel fakat içinde ki bazı şeyler saçma.  2.0

Mahmut R
Tesis hizmet bakımından güzel fakat içinde ki bazı şeyler saçma.Restoran ek ücretli,sauna ek ücretli böyle saçma durum mu olur?Biz neden geliyoruz otele her şeye ek ücret vererek mi kalacağız.Bırakın siz bu işi.Her şey para olmuş sizin otelde.Önce müşteri memnuniyeti olsun.Tek artınız sigara kullanmayan kişiler için sigara içilmeyen odalarınız.İyi ki o odalarda parayla değil.Şaşırdım hayret doğrusu.
Mahmut R23/03/2016 15:03:33