Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Karaman Hotel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

yolculuk Karaman'aysa başka yer aramayın boşuna.  4.0

Tunç Bekir S.
Son zamanlarda Karaman’da aldığımız bir bayilik işi için sıkça Karaman’a gitmem gerekti. Birkaç otel değiştirdikten sonra burayı buldum neyse ki. Artık umudu kesmiş ve orada eli yüzü düzgün bir yer bulamayacağımı düşünürken çok daha iyisini çıkardı Allah karşıma. Son 3 seyahatimde burada kaldım. Son derece de memnunum. Odaları şık ve ferah, havuzu muhteşem. Hatta bir kez suit odada kaldım. Orada jakuzi olanağı da var. Karaman’da tavsiye edebileceğim tek yer. Bir dahaki sefere eşimi de götürmeyi planlıyorum. Çünkü tatil tadında bir konaklama yapılabilecek altyapıya sahip.
Tunç Bekir S.19/06/2016 22:37:01

Şehre göre gayet başarılı bir otel.  4.0

Enver U
Temizlik olarak ta çok temiz . Personeli çok kibar ve alakalı. Kahvaltısı da çok güzel . Odanızın penceresinden azda olsa biraz şehir manzarası izleyebilirsiniz. Spor merkezi olayı güzeldi ve hoşuma gitti. Personel oldukça ilgili aynı zamanda gereken yardımı fazlasıyla yapıyorlar.
Enver U19/06/2016 11:15:12

Temiz , uygun fiyat, eğlence, ulaşım güzergahında otel   3.0

HASAN ALİ
Şehir dışında, otogara beş dakika mesafade 5 yıldız ayarında havuzlu, restoranlı otel. fiyatlar makul.Otopark ücretsiz, spa ve spor merkezi, canlı müzik hoş. Şehir merkezine otel servis (minibüs) göndermektedir,yakınında opet akaryakıt istasyonu bulunmakta karaman kony ayolu üzerindendir.
HASAN ALİ30/01/2015 11:47:55