Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Green Blue Park  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Green Blue Park
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sahip olduğu profesyonelliği ile ön plana çıkan Green Blue Park, Sapanca gişelerine yaklaşık olarak 5 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Doğanın eşsiz gücünü sizlere en özel şekilde sunan Green Blue Park 6 adet suit ve 11 adet odaya ev sahipliği yapmaktadır. Farklılığı ile sektörün öncü isimleri haline gelen Green Blue Park modern imkânlar ile desteklenerek hazırlanmıştır.
 Green Blue Park’ın tüm odalarında banyo, eşya dolabı, havlu, fön makinesi, internet, TV ve tuvalet yer almaktadır. Tesisimiz ücretsiz gazete, otopark, uyandırma servisi ve internet hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret ödeyerek oda servisi ve havaalanı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Green Blue Park ile sizlerde kusursuz tatil platformunu enlerde yaşayabilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

maksat eğer kafa dinleyip yorgunluk atmaksa yeterli artar bile.  5.0

Esra Y
Bu çevrede bulunan en iyi otel olmasına rağmen Antalya'daki örnekleri ile kıyaslandığında hizmet kalitesi, yemek çeşitliliği ve lezzeti sınırlı. Geniş ve mükemmel bir doğa imkanı sağlayan otelde yeşile ve kuş sesleri ile huzura doyabilirsiniz. Gerçekten kafa dinlemek için buradan daha iyisinde kalmadım. Tamam bazı hizmetleri sınırlı ama maksat eğer kafa dinleyip yorgunluk atmaksa yeterli artar bile.
Esra Y13/06/2016 14:00:04

İdeal Bir Mekan  5.0

Melek Dündar
Bir hafta sonu her şeyden kaçıp ailenizle güzel bir tatil yapmak istiyorsanız tam anlamıyla ideal bir mekan. Saklı cennetlerden görüp görebileceğiniz en güzel yerlerden biri. Etraftaki yeşilliğin hat safhada olması havuzu bile yeşil rengine çevirmişti mükemmel bir görüntüsü var. İmkanınız varsa mutlaka gidip görmelisiniz.
Melek Dündar21/03/2016 07:50:37