Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Green Otel Rize  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Green Otel Rize
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 57,00 ₺

İş için ya da gezmek için Rize’ye gitmeyi düşünüyorsanız, Rize merkezde kalacak yer arıyorsanız Green Otel’in konuklarına sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri değerlendirmenizi öneriyoruz. Bir otelde olması gereken tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunan Green Otel, şehiriçi işlerinizin daha hızlı halledilmesi adına araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Beklediğinizden daha kaliteli hizmetleri elde etmek, oda hizmetlerinde beklediğinizden daha fazlasına sahip olmak için Rize gezilerinizde vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak Green Otel ile daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 3 yıldızlı olan Green Otel, geniş restoranında Karadeniz yöresine has lezzetleri tatmanız için de ayrıcalıklı hizmetleri konuklarına sunmaktadır. Aradığınız kaliteden çok daha fazlasını elde etmek ve Rize gezilerinizden memnun kalmak için mutlaka Green Otel’i tercih edin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İyiye doğru gidiyor.  4.0

Yılların as nur oteli olduGreen Otel yeni sahiplerini tanımıyorum ama eskisine nazaran çok daha kaliteli hizmet vermekteler.
02/10/2014 16:38:28