Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Green Termal Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Keyif dolu  3.0

Ediz N
En çok beğendiğim otellerden biri burası. Fiyat aralığının da oldukça ideal olduğunu düşünüyorum, burası tek kelime ile mükemmel bir yerdi. Ailem ile beraber burada 5 gün 4 gece boyunca konakladım, güzel bir şekilde dizayn edilmiş odalara sahip. Oturma odası da oldukça konforluydu. Buraya gelirseniz jakuzili banyo keyfi yapın derim, oldukça keyifli bir şey diyebilirim. Yemeklerden pek memnun kalmadım, tatları hoşuma gitmedi diyebilirim. Bence biraz daha geliştirilmesi gerek.
Ediz N26/06/2016 21:10:00

Paranız boşa gitmeyecek hemde hak ettiğiniz hizmeti alacaksınız.  5.0

Arzu K
Bu paralara bu kadar temiz ve hizmet veren bir yer bulursanız yorum atın oralara da bakalım. fakat Yalova'ya geldiğimde çok otelde kaldım ama bu kadar mükemmelini ilk defa gördüm doğrusu. Termalde sıcak suyu muhteşemdi. Buraya geldiğiniz takdirde hem paranız boşa gitmeyecek hemde hak ettiğiniz hizmeti alacaksınız.
Arzu K23/06/2016 10:41:22

Uygun fiyata konaklama  5.0

Rüya Tuğmen
Küvet ve jakuzi tamamen termal suyu ile doluyor. Ben yazın gittiğim için kahvaltılarında açık büfe vardı hatta akşam yemekleri açık büfe şeklinde ikram ediliyordu. Fiyatına nazaran odaların da sade ve büyük olması da çok güzel. Uygun bir fiyata uygun bir konaklama.
Rüya Tuğmen25/03/2016 15:12:50