Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gül Pansiyon Uzungöl  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Gül Pansiyon Uzungöl
%94 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Trabzon Çaykara-Uzungöl mevkiinde tatil yapmak isteyen ailelere özel imkanlarla hizmet sunan Gül Pansiyon Uzungöl, 2 ayrı odası ile beklediğinizden çok daha kaliteli bir şekilde tatil yapmanızı sağlıyor. Dilediğiniz zaman Uzungöl güzelliklerini doyasıya yaşamanıza imkan sunan hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Gül Pansiyon Uzungöl sayesinde çok güzel günler yaşayacaksınız. 


Geniş bahçesi, oda hizmetlerinde TV, banyo ve 7/24 sıcak su hizmetiyle yararlanabileceğiniz Gül Pansiyon Uzungöl sayesinde beklediğinizden çok daha güzel günler yaşayacaksınız. Yılın her ayı faydalanabileceğiniz pansiyon ile keyifli günler geçirerek şehrin yoğun stresinden kurtulacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel tesis  4.0

Arzu O
Mükemmel bir tatil geçirmek isteyenlerdenseniz sizde bu tesisi tercih edebilirsiniz., Tesis hakkında tek bildiğim şey manzarasının çok güzel olduğuydu. Tesadüf üzerine bu tesiste kalmaya karar vermiştik. Kelebekler Vadisi’ne yakın olması da bence büyük avantajdı. İdeal bir konuma sahip tesis ve otantik bir tarzı var. Kaldığım odanın eşyaları biraz eski görünümlüydü ama ben yine de sevdim. Kısa konaklamalar için de tercih edilebilir bence. Kafa dinlemek için tercih ettiğim yerlerden biriydi ve oldukça da memnun kaldım.
Arzu O25/06/2016 21:37:45

2 günde olsa yaşayın.  5.0

Murat H
Burasını anlatmak inanın mümkün değil yani gelip kendiniz görmeniz lazım diyorum. Bu kadar mükemmel bir yerde gerçekten kalmadım daha önce ve buraya gelişim tamamen tesadüf oldu. Şunu bilin kesinlikle tavsiye ediyorum gelin ve burayı 2 günde olsa yaşayın.
Murat H23/06/2016 08:07:11

Dehşetle tavsiye ederiz  5.0

Zerrin özer
Bizim gibi otelde kalmaktan bıkan insanlar,muhakkak burada kalmalısınız.Sıcacık bir ev ortamı,evinizin başka bir odası gibi.Çok güzel yüzlü yurdum insanları,çayınızda mükemmeldi.
Zerrin özer19/07/2015 19:45:33