Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zengin Motel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Zengin Motel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Trabzon Uzungöl seyahatini düşünenlerden iseniz konaklama mekanında da biz size yardımcı olalım. Zengin Motel, tatil yapmak istediğinizde şirin yapısıyla sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor. Motelin Trabzon merkeze yakın olması, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araç ve gereçleri hizmetinize sunması, tatil ya da seyahatlerinizde kolaylıkla moteli tercih etmeniz için yeteri derecede sebeptir.

Zengin Motel, 10 oda, 30 yatak kapasiteli olmasıyla birlikte, 7/24 sıcak su bulabileceğiniz özellikleri de sizlere sunuyor. Tatilinizin daha şık ve keyifli geçmesini sağlamak için, Uzungöl’ün harika doğasıyla iç içe olan Zengin Motel ayrıcalıkları sizin de en büyük yardımcınız olacaktır. Dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Standart düzeyde  4.0

Ender K
Çankaya bölgesinde standart düzeyde bir tesis olduğunu söyleyebilirim. İhtiyaç duyduğunuz her şey mevcut. Tesis , ahşap bina da hizmet sunuyor. Etraf yeşillik içerisinde, mükemmel. Burada doğanın tüm güzellikleri ayaklarınızın altına tek kelime ile bayıldım diyebilirim. Ailem ile birlikte hafta sonu kaçamağı yaptık ve tam anlamıyla kafamızı dinledik diyebilirim. Eğer bir daha yolumuz Çankaya’ya düşerse bu tesisi tercih etmek istiyorum.
Ender K26/06/2016 10:40:46

Aldıklarının hakkını veren yer burası..  4.0

Irmak T
Belirtilen ücret buraya göre bedava desem yeri var. Bu kadar güzel hizmet ve mükemmel yapıda bu paralara kalmak anca rüyalarda görülür diyorum. Ailenizle rahat rahat tatilinizi yapıp ayrılabilirsiniz. Gayet başarılı ve sevimli insanların elinde olan bir yer.
Irmak T23/06/2016 09:00:38

Şehir merkezine yakın  5.0

Uğur Aysal
Şehir merkezine yakın olduğu için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi rahatlıkla alabilirsiniz.Gerçi otelde eksiklik göremeyeceğiniz için buna bile gerek kalmayacak. Ahşap yapılar içerisinde dizayn edilen özel banyolar sayesinde günün her saati temiz gezme şansınız olacak.
Uğur Aysal24/03/2016 18:06:16